Sklepy budowlane
PSB Mrówka Wałbrzych

PSB Mrówka

📍 ul. Skarżyska 2, 58-300 Wałbrzych, Polska, 58-300 Wałbrzych 🟢 Godziny zweryfikowane 🛡️ Zweryfikowano: 2026-08-21
Dane kontaktowe
Telefon: Brak danych
Strona WWW: https://www.pagaz.com.pl/
Adres: ul. Skarżyska 2, 58-300 Wałbrzych, Polska
Godziny: Poniedziałek – Piątek: 07:00 – 20:00, Sobota: 08:00 – 18:00, Niedziela: Zamknięte
Kategoria: Sklepy budowlane w Wałbrzych
O firmie

PSB Mrówka to punkt handlowo-usługowy z branży sklepy budowlane, który znajduje się pod adresem: ul. Skarżyska 2, 58-300 Wałbrzych, Polska. Obiekt jest zarejestrowany w otwartej bazie danych OpenStreetMap i stanowi jedno ze zweryfikowanych miejsc zaopatrzenia dla mieszkańców Wałbrzych oraz okolicznych miejscowości w województwie dolnośląskie. Wpis w katalogu został utworzony na podstawie publicznych danych geolokalizacyjnych, tagów kategorii oraz informacji adresowych dostępnych w bazie OSM.

W ofercie sklepu budowlanego PSB Mrówka znajdują się materiały budowlane, narzędzia oraz artykuły wykończeniowe niezbędne na różnych etapach budowy i remontu. Klienci mogą szukać tu produktów z zakresu chemii budowlanej, izolacji termicznych i akustycznych, materiałów murarskich, narzędzi ręcznych i elektrycznych oraz akcesoriów montażowych i złącznych. Typowy asortyment sklepu tego typu obejmuje również elementy instalacyjne, materiały do wykańczania ścian i podłóg, a także środki do konserwacji i napraw domowych.

Lokalizacja obiektu na terenie Wałbrzych umożliwia dojazd z głównych arterii komunikacyjnych miasta. Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 07:00 – 20:00, Sobota: 08:00 – 18:00, Niedziela: Zamknięte. Strona internetowa: https://www.pagaz.com.pl/. Dane adresowe i lokalizacja na mapie pochodzą z otwartej bazy OpenStreetMap i zostały zweryfikowane na etapie importu do katalogu.

PSB Mrówka jest jednym z punktów w kategorii sklepy budowlane dostępnych na terenie Wałbrzych i województwa dolnośląskie. Klienci z okolicznych gmin i powiatów mogą korzystać z oferty tego obiektu jako lokalnego źródła zaopatrzenia w materiały i usługi budowlane. Wśród marek typowo dostępnych w placówkach tej kategorii wymienić można: Atlas, Baumit, Knauf, Ceresit. Wszystkie prezentowane w katalogu informacje opierają się na publicznie dostępnych danych z OpenStreetMap i mogą wymagać potwierdzenia bezpośrednio u sprzedawcy.

Główne marki w ofercie
Atlas Baumit Knauf Ceresit Isover Rockwool
Lokalizacja na mapie

Interaktywna mapa OpenStreetMap z podglądem dojazdu do PSB Mrówka.

Otwórz w Google Maps ↗
⚠️ Zauważyłeś błędne dane lub nieaktualne godziny otwarcia?
Zgłoś aktualizację
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Gdzie dokładnie znajduje się PSB Mrówka w Wałbrzych?
PSB Mrówka mieści się pod adresem ul. Skarżyska 2, 58-300 Wałbrzych, Polska. Dokładną lokalizację można sprawdzić na mapie zamieszczonej na tej stronie. Dane adresowe pochodzą z bazy OpenStreetMap.
Jakie są godziny otwarcia PSB Mrówka?
Według danych z OpenStreetMap godziny otwarcia PSB Mrówka to: Poniedziałek – Piątek: 07:00 – 20:00, Sobota: 08:00 – 18:00, Niedziela: Zamknięte. Zalecamy potwierdzenie aktualnych godzin bezpośrednio w placówce lub na stronie internetowej firmy.
Jaki asortyment oferuje PSB Mrówka?
PSB Mrówka działa w kategorii sklepy budowlane. Szczegółowy asortyment zależy od profilu placówki. Zalecamy kontakt z firmą lub wizytę na stronie https://www.pagaz.com.pl/ w celu sprawdzenia aktualnej oferty.
Inne sklepy i usługi w miejscowości Wałbrzych
Łaźnia
Wyposażenie łazienek i płytki • Wałbrzych, Polska
Farmer
Narzędzia i artykuły metalowe • Wałbrzych, Polska
Śnieżka
Narzędzia i artykuły metalowe • Wałbrzych, Polska
Farbyrafil.pl Dostawca Farb
Farby i chemia budowlana • ul. Adama Mickiewicza 16B/2, 58-310 Wałbrzych, Polska
Castorama
Sklepy budowlane • ul. Henryka Wieniawskiego 21, 58-306 Wałbrzych, Polska
Wszystkie sklepy w Wałbrzych → Sprawdź cennik usług remontowych w Wałbrzych (2026) →
🚀

Chcesz dodać swoją firmę do katalogu?

Umieść wizytówkę swojej firmy w katalogu w odpowiedniej kategorii i mieście. Zwiększ widoczność w Google i pozyskuj klientów!

Dodaj firmę do bazy →