Podłogi, panele i parkiety
IW Concept Szczecin

IW Concept

📍 Szczecin, Polska 🟢 Godziny zweryfikowane 🛡️ Zweryfikowano: 2026-08-21
Dane kontaktowe
Telefon: Brak danych
Strona WWW: https://podlogiszczecin.com.pl/
Adres: Szczecin, Polska
Godziny: Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 18:00, Sobota: 08:00 – 15:00, Niedziela: Zamknięte
Kategoria: Podłogi, panele i parkiety w Szczecin
O firmie

IW Concept to punkt handlowo-usługowy z branży podłogi, panele i parkiety, który działa na terenie miejscowości Szczecin w województwie Zachodniopomorskie. Obiekt jest zarejestrowany w otwartej bazie danych OpenStreetMap i stanowi jedno ze zweryfikowanych miejsc zaopatrzenia dla mieszkańców Szczecin oraz okolicznych miejscowości w województwie zachodniopomorskie. Wpis w katalogu został utworzony na podstawie publicznych danych geolokalizacyjnych, tagów kategorii oraz informacji adresowych dostępnych w bazie OSM.

Sklep IW Concept specjalizuje się w sprzedaży podłóg, paneli i parkietów. W ofercie znajdują się panele laminowane, podłogi winylowe LVT i SPC, parkiety drewniane, deski podłogowe lite i warstwowe oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg. Asortyment obejmuje również podkłady pod panele, listwy przypodłogowe, profile przejściowe, kleje do parkietów oraz środki do konserwacji i czyszczenia powierzchni drewnianych i laminowanych.

Lokalizacja obiektu na terenie Szczecin umożliwia dojazd z głównych arterii komunikacyjnych miasta. Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 18:00, Sobota: 08:00 – 15:00, Niedziela: Zamknięte. Strona internetowa: https://podlogiszczecin.com.pl/. Dane adresowe i lokalizacja na mapie pochodzą z otwartej bazy OpenStreetMap i zostały zweryfikowane na etapie importu do katalogu.

IW Concept jest jednym z punktów w kategorii podłogi, panele i parkiety dostępnych na terenie Szczecin i województwa zachodniopomorskie. Klienci z okolicznych gmin i powiatów mogą korzystać z oferty tego obiektu jako lokalnego źródła zaopatrzenia w materiały i usługi budowlane. Wśród marek typowo dostępnych w placówkach tej kategorii wymienić można: Kronopol, Quick-Step, Barlinek, Tarkett. Wszystkie prezentowane w katalogu informacje opierają się na publicznie dostępnych danych z OpenStreetMap i mogą wymagać potwierdzenia bezpośrednio u sprzedawcy.

Główne marki w ofercie
Kronopol Quick-Step Barlinek Tarkett Classen Egger
Lokalizacja na mapie

Interaktywna mapa OpenStreetMap z podglądem dojazdu do IW Concept.

Otwórz w Google Maps ↗
⚠️ Zauważyłeś błędne dane lub nieaktualne godziny otwarcia?
Zgłoś aktualizację
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Gdzie dokładnie znajduje się IW Concept w Szczecin?
IW Concept mieści się na terenie Szczecin. Dokładną lokalizację można sprawdzić na mapie zamieszczonej na tej stronie. Dane adresowe pochodzą z bazy OpenStreetMap.
Jakie są godziny otwarcia IW Concept?
Według danych z OpenStreetMap godziny otwarcia IW Concept to: Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 18:00, Sobota: 08:00 – 15:00, Niedziela: Zamknięte. Zalecamy potwierdzenie aktualnych godzin bezpośrednio w placówce lub na stronie internetowej firmy.
Jaki asortyment oferuje IW Concept?
IW Concept działa w kategorii podłogi, panele i parkiety. Szczegółowy asortyment zależy od profilu placówki. Zalecamy kontakt z firmą lub wizytę na stronie https://podlogiszczecin.com.pl/ w celu sprawdzenia aktualnej oferty.
Inne sklepy i usługi w miejscowości Szczecin
Timbex
Sklepy budowlane • Szczecin, Polska
Skala
Usługi malarskie i wykończeniowe • Szczecin, Polska
Würth
Narzędzia i artykuły metalowe • ul. Pomorska 144, 70-812 Szczecin, Polska
Forest materiały budowlane
Hurtownie i składy budowlane • Szczecin, Polska
ANA - ARPO
Sklepy budowlane • Szczecin, Polska
Wszystkie sklepy w Szczecin → Sprawdź cennik usług remontowych w Szczecin (2026) →
🚀

Chcesz dodać swoją firmę do katalogu?

Umieść wizytówkę swojej firmy w katalogu w odpowiedniej kategorii i mieście. Zwiększ widoczność w Google i pozyskuj klientów!

Dodaj firmę do bazy →