Narzędzia i artykuły metalowe
Ermax Wypożyczalnia Sprzedaż Serwis Ostrowiec Świętokrzyski

Ermax Wypożyczalnia Sprzedaż Serwis

📍 al. 25-lecia Wolności 75, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Polska, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski 🟢 Godziny zweryfikowane 🛡️ Zweryfikowano: 2026-08-21
Dane kontaktowe
Telefon: Brak danych
Strona WWW: https://ermax.net.pl/
Adres: al. 25-lecia Wolności 75, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
Godziny: Pn-Pt 07:00-17:00, Sob 07:00-13:00, Święta Zamknięte
Kategoria: Narzędzia i artykuły metalowe w Ostrowiec Świętokrzyski
O firmie

Ermax Wypożyczalnia Sprzedaż Serwis to punkt handlowo-usługowy z branży narzędzia i artykuły metalowe, który znajduje się pod adresem: al. 25-lecia Wolności 75, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Polska. Obiekt jest zarejestrowany w otwartej bazie danych OpenStreetMap i stanowi jedno ze zweryfikowanych miejsc zaopatrzenia dla mieszkańców Ostrowiec Świętokrzyski oraz okolicznych miejscowości w województwie świętokrzyskie. Wpis w katalogu został utworzony na podstawie publicznych danych geolokalizacyjnych, tagów kategorii oraz informacji adresowych dostępnych w bazie OSM.

Sklep Ermax Wypożyczalnia Sprzedaż Serwis oferuje narzędzia ręczne i elektryczne, artykuły metalowe, elementy złączne oraz osprzęt warsztatowy. W asortymencie znajdują się produkty przeznaczone zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i dla osób prowadzących prace remontowe we własnym zakresie. Typowa oferta tego typu placówki obejmuje wiertarki, szlifierki, piły, klucze, wkręty, śruby, kołki rozporowe, łańcuchy, druty, profile stalowe oraz drobne elementy montażowe i mocujące wykorzystywane na budowach i w warsztatach.

Lokalizacja obiektu na terenie Ostrowiec Świętokrzyski umożliwia dojazd z głównych arterii komunikacyjnych miasta. Godziny otwarcia: Pn-Pt 07:00-17:00, Sob 07:00-13:00, Święta Zamknięte. Strona internetowa: https://ermax.net.pl/. Dane adresowe i lokalizacja na mapie pochodzą z otwartej bazy OpenStreetMap i zostały zweryfikowane na etapie importu do katalogu.

Ermax Wypożyczalnia Sprzedaż Serwis jest jednym z punktów w kategorii narzędzia i artykuły metalowe dostępnych na terenie Ostrowiec Świętokrzyski i województwa świętokrzyskie. Klienci z okolicznych gmin i powiatów mogą korzystać z oferty tego obiektu jako lokalnego źródła zaopatrzenia w materiały i usługi budowlane. Wśród marek typowo dostępnych w placówkach tej kategorii wymienić można: Bosch Professional, Makita, DeWalt, Stanley. Wszystkie prezentowane w katalogu informacje opierają się na publicznie dostępnych danych z OpenStreetMap i mogą wymagać potwierdzenia bezpośrednio u sprzedawcy.

Główne marki w ofercie
Bosch Professional Makita DeWalt Stanley Wkręt-Met Fischer
Lokalizacja na mapie

Interaktywna mapa OpenStreetMap z podglądem dojazdu do Ermax Wypożyczalnia Sprzedaż Serwis.

Otwórz w Google Maps ↗
⚠️ Zauważyłeś błędne dane lub nieaktualne godziny otwarcia?
Zgłoś aktualizację
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Gdzie dokładnie znajduje się Ermax Wypożyczalnia Sprzedaż Serwis w Ostrowiec Świętokrzyski?
Ermax Wypożyczalnia Sprzedaż Serwis mieści się pod adresem al. 25-lecia Wolności 75, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Polska. Dokładną lokalizację można sprawdzić na mapie zamieszczonej na tej stronie. Dane adresowe pochodzą z bazy OpenStreetMap.
Jakie są godziny otwarcia Ermax Wypożyczalnia Sprzedaż Serwis?
Według danych z OpenStreetMap godziny otwarcia Ermax Wypożyczalnia Sprzedaż Serwis to: Pn-Pt 07:00-17:00, Sob 07:00-13:00, Święta Zamknięte. Zalecamy potwierdzenie aktualnych godzin bezpośrednio w placówce lub na stronie internetowej firmy.
Jaki asortyment oferuje Ermax Wypożyczalnia Sprzedaż Serwis?
Ermax Wypożyczalnia Sprzedaż Serwis działa w kategorii narzędzia i artykuły metalowe. Szczegółowy asortyment zależy od profilu placówki. Zalecamy kontakt z firmą lub wizytę na stronie https://ermax.net.pl/ w celu sprawdzenia aktualnej oferty.
Inne sklepy i usługi w miejscowości Ostrowiec Świętokrzyski
Bluestop
Hurtownie i składy budowlane • Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
F.H. Kaczmarczyk
Hurtownie i składy budowlane • ul. Świętokrzyska 16, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
Bricomarché
Sklepy budowlane • ul. Jana Kilińskiego 22F, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
F.H.U Elektromechanika Antoni Kołbuc
Narzędzia i artykuły metalowe • ul. Polna 5, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
Specpart Akumulatory
Narzędzia i artykuły metalowe • ul. Henryka Sienkiewicza 62, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Polska
Wszystkie sklepy w Ostrowiec Świętokrzyski → Sprawdź cennik usług remontowych w Ostrowiec Świętokrzyski (2026) →
🚀

Chcesz dodać swoją firmę do katalogu?

Umieść wizytówkę swojej firmy w katalogu w odpowiedniej kategorii i mieście. Zwiększ widoczność w Google i pozyskuj klientów!

Dodaj firmę do bazy →